Sizlerde Nasreddin Hocanın en komik fıkralardan olan çok gezseydi bizim eve de uğrardı fıkrasını okumak ister misiniz? Sitemizden okumanızı tavsiye ediyoruz.
Crédito a quién corresponda. • Taekook • Kooktae
Yazın kilo kilo şeftali alırım bizim eve.Bizimkiler pek seviyor ,kışında marketlerden kompostosunu ararlar.Bu sene kendim yaptım,d...
İzmir Buca Evden Eve Asansörlü Ambalajlı Sigortalı Nakliyat İzmir Buca Hamal hizmetleri ev taşıma Çalıkuşu Nakliyat İzmir şehir içi nakliye ofis büro nakliye fuar taşıma elaman temini İzmir hamal cuma
+84 bizim eve bir kargo geldi de size ait sanırım
Ankara'nın Ostim semtinde evden eve nakliyat hizmetide sunuyoruz.Firma olarak nakliye taşıma teklifleri sunan taşımacılık şirketlerinden biriyiz.
Üniversiteye yeni başlayan omega Jeon Jungkook tüm okulun ilgisini çekmişti özellikle de delta Kim Taehyung'un... #omegaverse #delta&omega
Ankara Çayyolunda evden eve nakliyat ve taşımacılık fiyatları sunuyoruz.İşinde uzman nakliyat firmalarından biriyiz.Sigortalı taşınmada sunan bir şirketiz
Son dönemlerde oldukça popüler bir hale gelen robot süpürgeler, ev temizliğinde pratik ve kolay bir sonuç almayı sağlıyor. Enerji sarf etmeden evinizin pırıl pırıl olmasını isterseniz bu yazı tam da size göre! Peki, robot süpürgelerde haritalama nedir? En iyi robot süpürge hangisi? 2024 Robot süpürge modelleri ve fiyatları nedir? İşte yanıtlar...
bluecloverrabbitry on ig
Yazın kilo kilo şeftali alırım bizim eve.Bizimkiler pek seviyor ,kışında marketlerden kompostosunu ararlar.Bu sene kendim yaptım,doğal katkısız ev yapımı.Gönlümce yedirebileceğim sevgili Miniş'ime :)Hem pasta ve keklerede rahatça koyabilirim.Canım annemde reçelini yapmış ,tarifini alıp mutlaka yayınlayacağım ;) herkese iyi haftalar diliyorum . Şeftali Konservesi . 2 kg.nektarin (şeftaliler sert olmalı ) . 2,5 su bardağı toz şeker . 1 litre yakın su Yapılışı ; . Şeftalileri yıkadıktan sonra kabuklarını soyup resimdeki gibi küçük parçalara bölün.Çekirdeklerini ayırın.(ben hiçbir meyvanın çekirdeğini atamam ,kurutup bir yerde toprağın bir köşesine dikerim :),belki tutar değilmi?)Suyu ve şekeri bir tencereye koyup kaynatın.(şeker miktarını kendi damak tadınıza göre ayarlayabilirsiniz)Kaynayan suyun içine şeftalileri koyun.Meyvalar hafif yumuşayana kadar kısık ateşte kaynatın.Ocaktan alıp sıcağıyla kavanozlara paylaştırın,kapaklarını kapatıp ters çevirerek üzerine bir örtü örterek soğutun. Soğuyunca kuru ve serin bir yerde muhafaza edebilirsiniz. Afiyet olsun
Ankara Aktepe'de evden eve nakliye ve nakliye fiyatları veren deneyimli nakliyat firmaları içinde olan bir taşımacılık şirketiyiz.
Yazın kilo kilo şeftali alırım bizim eve.Bizimkiler pek seviyor ,kışında marketlerden kompostosunu ararlar.Bu sene kendim yaptım,d...
Ekranların sevilen yemek yarışma programı MasterChef Türkiye'nin yeni sezonundaki yemekler ilgiyle takip ediliyor. 21 Temmuz 2024 günü MasterChef programında...
İzmir’e vaiz olarak atandığı dönemde Sabetay Sevi’nin yaşadığı eve yaptığı ziyareti özel bir sohbette anlatan Gülen, Sabetaycıların kendisine "Muhterem Gülen, sen bizim Mesihimizsin” dediğini söyledi. Orada bulunan bir kişi tarafından kayda alınan sohbette Gülen, “Geldi isem Efendimiz'in ümmeti olarak geldim” diyor.
Yazın kilo kilo şeftali alırım bizim eve.Bizimkiler pek seviyor ,kışında marketlerden kompostosunu ararlar.Bu sene kendim yaptım,d...