…quando questo mese ho visto su Recake 2 che avevano proposto il “Monkey bread” non ho saputo resistere… In realtá il “Monkey bread” é un dolce americano, fatto di tante palline di pasta brioches cosparse di zucchero, burro e cannella. La versione scelta dalle admin di Recake 2, invece, é salata. Quello che mi ha…
Twiggstudios
1 חלה גדולה (פלוס 2-3 חלות קטנטנות)500 גרם קמח לבן מנופה10 גרם שמרים יבשים225 מ״ל מים60 מ״ל שמן40 גרם דבש75 גרם סוכר1 ביצהכפית מלחלציפוי: ביצה טרופהשקדים מולבנים פרוסיםלממרח:50 גרם טחינה50 גרם דבש3 כפות אבקת שקדים או אגוזים טחונים דקלסירופ דבש:125 מ״ל מים60 גרם סוכר2 כפות דבשאופן ההכנה:בקערת מיקסר עם וו לישה .מניחים קמח, שמרים, סוכר מים ביצה ודבש ושמן, אחרי כמה דקות לישה במהירות נמוכה-בינוניתמוסיפים מלח לשים 12 דקות. הבצק דביק. ולא צריך להוסיף קמח,זה סוד החלה.מוציאים את הבצק מהקערה ומשמנים את