לפני כמה שבועות פרסמתי לכם כאן בבלוג מתכון לרולדות שמרים נוסלטגיות. המתכון הצליח לגעת בכל כך הרבה אנשים שאני לא יכול להסביר במילים כמה התרגשתי לקרוא ולשמוע את התגובות שלכם. חשבתי לעצמי, איזה עוגות אכלתי בילדות ונזכרתי בעוגות ג'ילי ותותים שאמא שלי ז"ל הייתה מכינה.לא אשכח לעולם שהייתה אופה את העוגה בתבנית ענקית של תנור, מורחת קרם ואז ג'ילי חם. לפעמים עם פירות משומרים מידי פעם עם פירות טריים. לפעמים גם בלי קצפת. ותמיד. אבל תמיד. תוך פחות מחצי שעה העוגה הענקית הייתה מתחסלת! את הג'ילי שנשאר הייתה יוצ