לחם טחינה זו הקלאסיקה של הקלאסיקות, אין לחם טעים ונפלא יותר ממנו. הוא קליל ומהיר להכנה, הוא מתאים לכל כך הרבה אנשים, הוא מרגש וסוחף, הוא ממלא באושר גדול, הוא טעים ונפלא, והמרקם שלו ממכר. לחם טחינה הוא אחת מהאהבות הראשונות שלי, הוא היה לצידי אי שם בתחילת דרכי, הוא ניחם אותי בתקופות משבר, הוא שימח את נפשי והוא תמיד ידע להעניק לגופי שובע רגוע ונעים. מי שעוד לא טעם לחם טחינה הולך להתאהב, כי זה ביס שכל כך קל להכין אותו ואי אפשר להפסיק לאכול אותו. לחם טחינה מאחד לבבות, לחם טחינה שמחבק את הפצעים, לחם טחינה של אחדות ושמחה גדולה, לחם טחינה שמתאים לכל יום בשנה, לחם טחינה שיהיה כוכב בפסח, לחם טחינה כזה שיגרום לכולם להתאהב בו. 35 דקות בלבד מפרידות בינכם לבין הלחם טחינה המושלם שלי, ערבוב מהיר אפיה קצרה והקסם הזה שלכם:) ימי לחמים מאושרים ושמחים לכולנו :) לחם טחינה