בבלוג קיימת עוגת פררו רושה המורכבת מעוגת ספוג שוקולד ואגוזי לוז, קרם שמנת וקרם נוטלה-לוז.הפעם, בחרתי להכין עוגת פררו רושה אחרת לגמרי במרקמים והכנתי עוגת מוס.התחלתי בהכנת הבסיס, בצק קקאו פריך שלאחר האפייה פוררתי וערבבתי עם אגוזי לוז קלויים וגרוסים ויחד עם חמאה מומסת שיטחתי לבסיס התבנית וזה נקרא בצק פריך משוחזר. במקום להשתמש בפתי בר או עוגיות אפיתי את הבצק ופוררתי לפירורים. מעל שיטחתי שכבת קראנץ' פריכה בה ערבבתי בפשטות שוקולד חלב מומס, מחית פרלינה/נוגט, אגוזי לוז גרוסים ושבבי פייטה (וופל מקורמל).