אני מאוד אוהבת לשחק עם מתכונים. כמעט ואין אצלי שתי עוגות זהות, אף על פי שאני חוזרת על מתכונים.אני מגוונת בתוספות, משנה את הציפוי או העיטור, ככה שכל עוגה מקבלת זהות משלה. אני הכי אוהבת לחבר כמה מתכונים למתכון אחד חדש, או כמו במתכון הזה, לקחתי את עוגת השקדים בזיגוג ריבת משמש שפה ויתרתי עלייה והוספתי לה דובדבני אמרנה, הנחתי אותה בתבנית גדולה יותר ויצקתי מעל מוס דובדבני אמרנה. השילוב של שקדים בניחוח אמרטו ודובדבני אמרנה נראה לי מוצלח במיוחד, והוא אכן כזה. ציפוי הגלאסז' הפעם נעשה עם שוקולד רובי, מאחר