Όλος ο Ελληνισμός απανταχού της Γης είναι έτοιμος να γιορτάσει πανηγυρικά τα 200 χρόνια από την Επανάσταση του ’21. Έτοιμοι φυσικά και οι Έλληνες της Καλιφόρνια, που θα στείλουν το μήνυμα «Ζήτω η Ελλάς»!Όλος ο Ελληνισμός απανταχού της Γης είναι έτοιμος να γιορτάσει πανηγυρικά τα 200 χρόνια από την Επανάσταση του ’21. Έτοιμοι φυσικά και οι Έλληνες της Καλιφόρνια, που θα στείλουν το μήνυμα «Ζήτω η Ελλάς»! Αυτός είναι ο τίτλος της εκδήλωσης για την 25η Μαρτίου που διοργανώνουν το United Hellenic American Societies (UHAS) της Καλιφόρνιας και το Greek Heritage Society (GHS) της Νότιας Καλιφόρνιας και