עוד אחת מהעוגות שנרקחו עבור עוגת שישי של הדר. עוגה פשוטה אך מרשימה ובעיקר טעימה שמכינים בקלות. שכבת עוגת בראוניז עשירה, שכבת קראנץ' פקאן ושכבת מוס שוקולד לבן.בשכבת הקראנץ' אני משתמשת בשבבי פייטה, אלה הם שבבי וופל מקורמלים שניתן למצוא בכל חנויות חומרי הגלם לאפייה, אך אם יש לכם גלילי וופל טריים זה יכול לעשול את העבודה מצויין! תגרסו את גליל הוופל לחתיכות קטנות ותשתמשו בכמות המצויינת במתכון. פקאן קונים טרי וטבעי וקולים בבית על מחבת או בתנור. את מוס השוקולד אני מכינה על בסיס קרם אנגלז מה שמצריך מד ח