ישנם פירות נפלאים המבקרים אותנו פעם בשנה, כמו מרבית פירות הקיץ כך גם הליצ'י. פרי הליצ'י הוא בשרני ומלא בנוזל מתקתק ולכן הוא משתלב נפלא בתוך עוגות וקינוחים. בעוגה שלנו אני משתמשת ב-400 גרם פרי הליצ'י ללא הקליפה והגלעין. אני משלבת אותו יחד עם מחית פטל, וותיקי הבלוג כבר יודעים שאני מכינה מחית פטל מפרי טרי או קפוא עם עשרה אחוז סוכר מכמות הפרי, מרתיחים טוחנים מסננים ומקפיאים לעת הצורך.את הליצ'י והפטל אני משלבת עם שמנת מתוקה מוקצפת ומתקבל קרם מוס רך הנמס בפה כמו גלידה ובשילוב יחד עם עוגת ספוג היוגור