אני אוהבת לשחק עם שקדים במטבח. הפעם שילבתי אותם בתוך מרנג, שחולק לשלושה חלקים, עליהם מרחתי גנאש שוקולד, ומעל שכבת קרם חמאה. ערמתי אותם זה על גבי זה ובציפוי גנאש שוקולדי, נולדה עוגה אלגנטית ומרשימה וכל כך טעימה. גם נגיסה, וגם נימוחה. בגנאש אני עושה שימוש בסירופ תירס, אפשר במקום להשתמש בסירופ גלוקוז או לוותר, הסירופ תורם לברק ולאלסטיות. את הקרם אני מתבלת בליקר אמרטו, אפשר במקום להשתמש בתמצית שקדים איכותית, רום או ליקר אחר שאוהבים.עוגת מרנג שקדים קרם ושוקולד חומריםמרנג:125 ג' שקדים שלמים (כוס ורבע