Am început anul 2014 promovând Sibiul mai mult ca oricând (apropo, nu rataţi timelapse-ul cu imagini din Sibiu, e super) dar, chiar şi aşa, trebuie să continuăm tradiţia din ultimii ani în care prezint, alături de fotograful Sebastian Marcovici, oraşul Sibiu din anul precedent în 100 de imagini. Fotografiile realizate de preaiubitul pământean Sebastian Marcovici au făcut furori … Continuă să citești The Big Picture Sibiu 2013