Keçe çalışmalarına uzun bir süre ara vermiştik. Ama şimdi güzel bir model bulduk ve sizinle paylaşmaya karar verdik. Bulut yastık yapımından bahsedeceğiz.
Keçe çalışmalarına uzun bir süre ara vermiştik. Ama şimdi güzel bir model bulduk ve sizinle paylaşmaya karar verdik. Bulut yastık yapımından bahsedeceğiz.
Herkese Merhaba. Kumaşları hazırlayın bugün kumaş bulut yastık yapımını anlatacağım sizlere. Ev dekorasyonunda , çocuk odalarında renk katacak, şıklık